35 lat - zaczynamy odliczanie! - Patronat honorowy Rektor Uniwersytetu Łódzkiego

Już 11 marca w Sali Widowiskowej Teatru Muzycznego odbędzie się Koncert Galowy z okazji 35-lecia działalności artystycznej naszego Zespołu.

Koncert nie byle jaki, bo na scenie będzie można obejrzeć wszystkie pokolenia "Kujona" - od tych, którzy 35 lat temu jako pierwsi stawiali kroki na sali treningowej i uczyli się choreografii, aż po "Świeżaki", które dołączyły do nas w październiku ubiegłego roku. Będzie można obejrzeć nie tylko sztandarowe pozycje naszego repertuaru, ale również kilka premierowych wykonań, rzadko pokazywane etiudy taneczne czy choreografie przygotowane specjalnie na tę okazję.

Miło nam poinformować, że Koncert został objęty Patronatem Honorowym Jej Magnificencji Rektor Uniwersytetu Łódzkiego, prof. dr hab. Elżbiety Żądzińskiej.

rektor uł